Domovská stránka » Diabetes » JAK DOSÁHNOUT LEPŠÍ KOMPENZACE CUKROVKY S POMOCÍ SMART TECHNOLOGIÍ?
Diabetes

JAK DOSÁHNOUT LEPŠÍ KOMPENZACE CUKROVKY S POMOCÍ SMART TECHNOLOGIÍ?

Moderní glukometry vedle spolehlivého měření glykémie nabízí mnohem větší uživatelský komfort. Například smart glukometr iHealth GLUCO BG5 s aplikací za vás povede přehledné záznamy glykémií ve vašem telefonu.

K čemu lze využít aplikaci digitálního deníku

Aplikace iHealth Gluco-Smart vám usnadní orientaci v záznamech o průběhu léčby cukrovky prostřednictvím grafů nebo podrobných denních souhrnů. Aplikace také maximálně zpřehlední a zaprotokoluje malé i velké glykemické profily. Snad každý diabetik se setkal s pojmem dlouhodobá kompenzace – zní skoro jako zaklínadlo. Údaje z digitálního diabetického deníku vám umožní přesnější dávkování inzulínu nebo léků, sacharidů a pohybových aktivit, protože jsou zahrnuty do přehledných grafů a časových přehledů. Zlepšení kompenzace vaší cukrovky na sebe nenechá dlouho čekat, protože sledováním přehledných údajů v aplikaci budou vaše rozhodnutí kvalifikovanější a efektivnější.

Pro koho je aplikace určena?

Chytrý glukometr GLUCO BG5 s aplikací usnadňuje léčbu pacientům se všemi typy cukrovky. Stejně tak je využije kdokoliv, kdo chce dlouhodobě sledovat, jak se jeho životní styl odráží v glykémiích. Digitální diabetický deník je neocenitelným pomocníkem dokonce i pro malé děti už od 4 let. Jeho používání je intuitivní a na rozdíl od ručního zapisování se malí pacienti mohou řídit ikonami a lépe tak zvládat selfmonitoring. S nárazově zhoršenou kompenzací cukrovky a obtížemi při zvládání dlouhodobého sledování léčby se nepotýkají jen děti. Nepříjemnosti se změnami reakcí vašeho těla vás mohou potkat například v průběhu akutního onemocnění nebo při změně životního stylu. Neocenitelným pomocníkem je digitální diabetický deník také pro těhotné diabetičky, nebo ženy s těhotenskou cukrovkou.

S čím vám smart glukometr s aplikací dokáže pomoci?

Smart glukometr GLUCO BG5 přenáší naměřené hodnoty prostřednictvím Bluetooth do aplikace iHealth Gluco-Smart. Aplikace šetří váš čas a automatickým zpracováním úloh minimalizuje chyby a synchronizuje data po každém měření. Umožňuje detailní popis naměřených hodnot. Ke každé glykémii můžete přidat další údaje týkající se například diety či aktivity nebo nahrát hlasové poznámky. Všechny zadané hodnoty jsou graficky a barevně odlišené, takže se velmi rychle zorientujete ve všech trendech vlastní léčby. Souhrny naměřených hodnot vám pomohou lépe hodnotit dlouhodobý trend ve vaší léčbě – týdenní, 14 denní , měsíční a čtvrtletní přehledy odhalí možné nedostatky v nastavení léčby diabetu. Nastavit si také můžete upozornění na měření glykémie nebo aplikaci inzulínu. Po naskenování QR kódu aplikace hlídá i kolik vám v balení zbývá testovacích proužků.

Zabezpečené sdílení, které opravdu využijete

Další vychytávka aplikace iHealth Gluco-Smart spočívá ve sdílení vašeho digitálního deníku se členy rodiny nebo s vaším ošetřujícím lékařem. Rodinné sdílení je možné až pro 6 členů domácnosti. Vaše údaje jsou uloženy ve vašem osobním bezplatném zabezpečeném cloudovém účtu iHealth. Nepotřebujete žádná další zařízení, na všechno stačí jen chytrý telefon spárovaný přes aplikaci s glukometrem iHealth GLUCO BG5.

Špička v oboru smart zdravotnickýh zařízení

Glukometr GLUCO BG5 je plně certifikovaný jako zdravotnický prostředek je nenahraditelným pomocníkem od specialisty v oboru chytrých zdravotnických pomůcek, firmy iHealth. Je k dostání i s nástavcem na lancetu (píchátkem), testovacími proužky a náhradními lancetami například v e-shopu EasyStore.cz.

Next article