Domovská stránka » Chronická onemocnění » VÍTEJTE V RESORTU MEDICAL SPA
ADVERTORIAL

Resort Medical Spa je spolehlivým partnerem v péči o vaše zdraví a pohodu. Najdete u nás širokou škálu nadstandardních služeb, které spojují léčbu pohybového aparátu s prvky wellness, a to vše na jednom místě.

Individuální přístup Medical Spa zajišťuje, že každý klient získá péči přesně dle svých potřeb. S důrazem na odbornost, prevenci a vzdělávání nabízíme komplexní péči, která zlepší váš celkový zdravotní stav. Nabídka pobytů představuje širokou paletu možností. Od jednodenních wellness pobytů až po několikadenní léčebné pobyty s využitím screeningových laboratorních vyšetření. Propojujeme léčebné procedury s prvky relaxace, jako jsou masáže, cvičení nebo koupele, abychom vytvořili příjemné a harmonické prostředí.

Spojení tradiční medicíny s prvky relaxace a prevence vede ke zlepšení kvality života.

Pro lidi s chronickým onemocněním nabízíme tyto speciální léčebné pobyty: Aby záda nebolela, Speciální program na artrózu kloubů nebo Speciální program pro bolavá záda. Jsme přesvědčeni, že spojení tradiční medicíny s prvky relaxace a prevence vede ke zlepšení kvality života. Ve volných chvílích můžete navštívit zajímavý kulturní a vzdělávací program, který pravidelně pro své hosty připravujeme. Využít můžete z mnoha sportovních aktivit, jako je třeba jízda na kole po okolí nebo plavání ve vyhřívaném bazénu. Pro milovníky golfu máme připraven speciální wellness pobyt GOLF & RELAX. V lázeňském parku si můžete vychutnat různé typy rekreačních aktivit jako ping pong, pétanque, ruské kuželky, kroket, zahradní šachy, badminton, soft tenis a společenské hry či případně jen tak posedět v některé z kaváren.

Nabídka léčebných procedur >

Nacházíme se nedaleko Pardubic, se kterými jsme propojeny městskou hromadnou dopravou. Z Prahy se k nám dostanete za pouhou hodinu přes dálnici D11. Jsme tu pro vaše zdraví a pohodu. Stačí se už jen vydat směrem k nám a užít si výjimečnou péči, která propojí vaše tělo i mysl. Těšíme se na vaši návštěvu.

Další článek