O webu www.info-zdravi.cz | Zdraví a medicína
Skip to main content

O webu www.info-zdravi.cz

O nás

www.info-zdravi.cz je web společnosti Mediaplanet Czech s.r.o. zaměřený na zdraví, wellness a novinky ze světa medicíny. Přinášíme rozhovory s vlivnými osobnostmi v oblasti zdravotnictví a poskytujeme cenné informace a odborné názory, abychom naše čtenáře vzdělávali, informovali a inspirovali k lepšímu zdraví.

Náš obsah

Veškerý obsah na našem webu je pečlivě kontrolován týmem Mediaplanet. Přibližně třetinu článků píší kvalifikovaní profesionálové z oblasti zdravotnictví, další třetinu odborníci a známé osobnosti, které poskytují články a rozhovory. Zbytek článků je vytvořen partnerskými asociacemi.

O Mediaplanet

Mediaplanet je mezinárodní společnost působící ve 13 zemích, která realizuje edukativní kampaně pomocí multimediálních platforem a prostřednictvím content marketingu. Info-zdravi je česká stránka zaměřená na oslovení českého publika. Více informací o Mediaplanet naleznete na https://www.mediaplanet.com/.

Financování webu

Náš web je financován reklamami a sponzorovaným obsahem, které jsou jasně označeny jako „Reklama“ nebo „Sponzorováno/Sponsored“. Pokud je redakční obsah napsán nebo ovlivněn platícím klientem, je toto jasně uvedeno na úrovni článku.

Kontakt

Mediaplanet Czech s.r.o.
Opletalova 1603/57
Praha 1 – Nové Město, 110 00 

mpczechrepublic@mediaplanet.com

+420 777 979 561