Domovská stránka » Civilizační onemocnění » PROČ BYCHOM MĚLI INHALOVAT?
ADVERTORIAL

Inhalace neboli aerosolová léčba velmi efektivní metodou léčby nemocí dýchacích cest, je neinvazivní a bez nežádoucích účinků, s možností zacílit na horní cesty dýchací, tracheu i dolní cesty dýchací.

1. Ultrazvukové inhalátory

Biotter ProMesh ultrazvukový inhalátor

ProMesh je ultratichý, vysoce kvalitní přístroj kapesního rozměru, určený pro inhalační léčbu astmatu, chronické bronchitidy a jiných onemocnění dýchacích cest. Díky síťové membráně vytváří aerosol vhodný k inhalaci širokého spektra léků i solných roztoků.

Biotter ProMesh ultrazvukový inhalátor

Střední velikost částečky je 3,8 micronu, rychlost nebulizace  0,25 ml/min.

Provoz a používání přístroje je velmi jednoduché, příslušenství obsahuje masku pro děti, masku pro dospělé, náustek, nádobku na léčivo a pouzdro. Je napájen bateriemi nebo adaptérem.

2. Inhalátory kompresorové

Inhalátor Biotter BOBO NEB

Výkonný kompresorový inhalátor ve tvaru oblíbené rybky je určený převážně pro děti, ale také seniory nebo nespolupracující osoby, protože při inhalaci není vyžadovaná koordinace vdechu a výdechu.

Inhalátor Biotter BOBO NEB

Kvalitní a biokompatibilní materiály umožňují inhalaci všech typů léků v roztoku či suspenzi a také využití inhalace jako prevence. Oceníme snadné použití a velmi tichý chod. Střední velikost částečky je 2,44 micronu, výhodou je malé množství rezidua léku (0,15 ml), které snižuje plýtvání léky a zvyšuje účinnost léčby. Doporučený čas inhalace je pouhých 6 minut.

Inhalátor Diagnostic Econstellation

Výkonný inovační kompresorový inhalátor s možností regulace částeček aerosolu je určený pro kontinuální chod, což ocení a využije v rizikovém období chřipek a nachlazení celá rodina.

Inhalátor Diagnostic Econstellation

Účinná inhalace trvá 6-8 minut. Kvalitní a biokompatibilní materiály umožňují inhalaci všech typů léků v roztoku či suspenzi a také využití inhalace jako prevence. Výhodou je snadná obsluha, tichý chod zařízení a 5-ti letá záruka.

Všechny inhalátory jsou plně hrazeny zdravotní pojišťovnou, poukaz může vystavit alergolog, ORL lékař, pneumolog nebo pediatr.

BIOTTER PHARMA s.r.o.
Průmyslová 1526/12a
735 35 Horní Suchá

www.biotterpharma24.cz

Další článek