Domovská stránka » Civilizační onemocnění » ÚSTNÍ SPRCHY PRO KRÁSNÉ ZUBY I DÁSNĚ
Civilizační onemocnění

ÚSTNÍ SPRCHY PRO KRÁSNÉ ZUBY I DÁSNĚ

Ve spolupráci s True Life
Ve spolupráci s True Life

Ústní sprchy jsou ideálním nástrojem pro zajištění dokonalého úsměvu i zdravých zubů a dásní.

Kromě prevence tvorby zubního plaku dokáží zabránit paradentóze, zlepšují dech a předchází zápachu z úst. Také infekce a záněty se díky ústní sprše mohou stát minulostí. Slouží jako alternativa k nepraktickým zubním nitím, které mnozí ani nepoužívají, protože mají strach z poranění nebo se jim tím zkrátka nechce trávit čas. Což je ale chyba, která se dá snadno napravit právě řešením od TrueLife.

U sprch je také důležité mít možnost volby síly proudu, který Vám bude příjemný. Varianta TrueLife AquaFloss Compact například nabízí 3 režimy: Režim Normal použijete pro každodenní péči o svá ústa. Režim Soft využijí lidé se zvýšenou citlivostí zubů a dásní. O příjemnou masáž dásní se postará režim Pulse se svoji jedinečnou technologií pro prokrvení dásní a napomáhá jejich regeneraci. Varianta TrueLife AquaFloss Station zase nabízí možnost navolení tlaku dle potřeby a to od 30 až po 125 PSI.

Ústní sprchy můžete naplnit jak běžnou pitnou vodou, tak i v kombinaci s ústní vodou, která zajistí čerstvý a svěží dech.

Další článek