Domovská stránka » Imunologie » JAK MAXIMALIZOVAT IMUNITU PŘEDEM?
Imunologie

JAK MAXIMALIZOVAT IMUNITU PŘEDEM?

Imuunita je schopnost organismu bránit se antigenům a nežádoucím vlivům pocházejícím jak z vnějšího, tak vnitřního prostředí. Antigeny jsou zejména buňky patogenních organizmů, viry, paraziti nebo nádorové buňky. Imunita spouští imunitní odpověď našeho organizmu vůči těmto nežádoucím uskupením. Jak kvalitní imunitu máme, záleží z velké části na každém z nás. Jak jste na tom vy?

Jakou silnou máme imunitu?

Přirozená imunita je první linií obrany vůči infekci a neustále hlídá každodenní napadání těla patogeny. Buňky fagocyty stále hlídají a pokud rozpoznají nebezpečí, antigen zlikvidují. V pozdější fázi nemoci, kdy přítomnost antigenu během tří až sedmi dní probudí celý náš imunitní systém, dochází k plné odpovědi organismu. Tuto reakci si navíc tělo umí zapamatovat a aktualizovat fagocyty, které příště nákazu poznají rychleji. 

Jak si můžeme pomoci?

Kromě dostatečného příjmu vitaminů a minerálních látek můžeme pro imunitní systém udělat mnohem víc. Otužování, sauna, sport, doplnění zásadních živin, které imunitu prokazatelně zvyšují, např. Selen, který výrazně ovlivňuje imunitní systém. Nebo extrakt z ořešáku, který se aktuálně jeví jako nejdokonalejší prostředek k očistě střevního traktu od usídlených parazitů. Kurkumin má zase výrazné antioxidační účinky. Dokáže zneškodnit některé bakteriální i virové patogeny.

Imunita z lékárny?

Selen, kurkumin nebo extrakt z ořešáku si můžeme vyluhovat z dostupného ovoce a zeleniny. Naše babičky si imunitu zvyšovaly nejen půstem, ale dělaly i různé odvary a tinktury. Aktuálně můžeme v lékárně žádat účinnou komplexní směs extraktů Wurm-Ex. Obsahuje nejen všechny zmíněné látky, ale také jód a piperin, který znásobuje účinky kurkuminu. Působí v celém těle a širokospektrálně. Nedostatek jódu imunitu velmi oslabuje. Více na www.antiparazitikum.cz

Nepropásněte omezenou akci a maximalizujte imunitu!

Snížená imunita stojí za mnoha vleklými zdravotními problémy. Především za vleklou únavou, alergiemi a nemocemi. Tělo je náchylné k jakékoliv nákaze. Wurm-Ex imunitu maximalizuje a kromě možného nežádoucího úbytku tělesné hmotnosti nemá nežádoucí účinky. Při zadání slova AKCE do formuláře na stránkách výrobce lze do vyprodání přípravek získat o 100 Kč levněji. 

Další článek