Domovská stránka » Moderní medicína » CUKROVKA? ODHALÍME VÁM, JAK S NÍ PLNOHODNOTNĚ ŽÍT
ADVERTORIAL

Cukrovka je celoživotní onemocnění, a je na každém, jak se s ní naučí žít. Nestačí pouze medikace, je potřeba změnit svůj životní styl, zaběhnuté rituály.

Špatně kompenzovaná cukrovka vede k akutním i pozdním komplikacím, zvyšuje riziko kardiovaskulárního onemocnění. Mezi akutní komplikace patří hypoglykémie (nízká hladina cukru v krvi), hyperglykémie (vysoká hladina cukru v krvi) a ketoacidoza.

Mezi pozdní komplikace řadíme diabetickou retinopatii (poškození očí), nefropatii (poškození ledvin), neuropatii (poškození nervů), syndrom diabetické nohy.

Změna životního stylu je prvním krokem ke zvládání každodenních nástrah diabetu.

Pokud vám bylo onemocnění právě diagnostikováno, nebo se vám nedaří zvládat změny v životě k lepším výsledkům, máte možnost se přihlásit na prodloužený víkend v Luhačovicích, kde vás naučí a dají doporučení a inspiraci, jak se s tímto onemocněním plnohodnotně žít.

Kapacita projektu se pomalu naplňuje, nezapomeňte se tedy přihlásit!

A pro ty, co se nestihnou přihlásit nebo jim nevyhovuje termín, dobrá zpráva!

Na konci září je plánován další turnus edukačního pobytu. Sledujte sociální sítě a weby: www.diakar.cz / www.diaktiv.cz, kde najdete aktuální informace.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V LUHAČOVICÍCH PRO OSOBY S DIABETEM II. TYPU

Očekávat můžete motivaci a zisk znalostí, jak zvládat každodenní nástrahu diabetu, a tím výrazně snížit riziko vzniku komplikací.

Program bude realizován zábavnou interaktivní formou s edukátory, nutriční terapeutkou a diabetologem.

30.4.-3.5.2022

Hotel Harmonie, Luhačovice

Doporučujeme se přihlásít co nejdříve, kapacita se pomalu naplňuje.
Na vaši účast se těší tým edukátorů a zdravotníků.

Další článek