Domovská stránka » Plicní zdraví » DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ – SNADNÁ LÉČBA DÝCHACÍCH CEST
ADVERTORIAL

S nástupem chladného počasí se častěji potýkáme s onemocněními, podrážděními a záněty dýchacích cest. Jak se s nimi pomocí inhalace solných iontů můžeme vypořádat z pohodlí domova? A jak solná terapie vlastně funguje?

Solná terapie zklidňuje, odlehčuje a posiluje dýchací cesty. Lze ji aplikovat jako léčbu onemocnění dýchacích cest, ale také v rámci prevence. Kromě toho znatelně snižuje problémy s chrápáním. Domácí solná jeskyně, certifikovaný přístroj pro čistotu a dezinfekci vzduchu, vytváří díky ionizaci plnohodnotné klima klasické solné jeskyně. Solné ionty vzduch dezinfikují a čistí od bakterií, virů a alergenů.

Přístroje Salin získaly řadu prestižních ocenění, například zlatou medaili v Bruselu na Eurece 2002 či stříbrnou medaili v Ženevě.

Jak si vybrat domácí solnou jeskyni? 

Ozdravnou sílu solných iontů tak můžete díky domácí solné jeskyni čerpat kdykoliv z pohodlí domova či kanceláře. Stačí ji jen zapojit do elektrické sítě. Při jejím výběru jen zohledněte objem vzduchu v místnosti, kde budete přístroj používat. Zvolit si můžete mezi dvěma produkty. Na místnosti do 40m3 je určena domácí solná jeskyně SALIN S2, v případě prostoru o objemu 150 m3 pak SALIN Plus.

Insalin je osobní intenzivní inhalator, který doplňuje účinky Domácí solné jeskyně při krátkodobém použití, v případě že se nacházíte na cestách, v přírodě, v hromadných prostředcích, ve škole, v obchodech, nebo jiných místech, kde je větší aglomerace lidi a zabezpečí Vám stejné ozdravné účinky jako přístroje Salin.

Efektivní použití

Nejlepších účinků solné terapie docílíte během spánku, odpočinku či relaxace, kdy dochází k nejefektivnější inhalaci solných iontů. Proto se doporučuje umístit domácí solnou jeskyni do ložnice či dětského pokoje. Používá se především k léčbě a prevenci onemocnění dýchacích cest jako je bronchitida, chřipka, nachlazení, alergie, laryngitida, zánět hrtanu či dutin nebo astma. Můžete s ní ale také čistit vzduch v kancelářích či zdravotnických zařízeních, a to především díky úspornému a bezpečnému 24hodinovému provozu.

Další článek