Domovská stránka » Průvodce rodičovstvím » ZDRAVÍ RODINY: NAJDĚTE ŘEŠENÍ ČASTÝCH OBTÍŽÍ
ADVERTORIAL

Viburcol ® čípky jsou určeny k zavádění do konečníku. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

VIBURCOL ® 

Hledáte přírodní způsob, jak ulevit svým nejmenším od teploty či nachlazení, bolesti bříška a rostoucích zoubků, nespavosti, častého pláče nebo neklidu? Receptem může být přírodní lék Viburcol ®, který je určený dětem už od narození. Jedná se o homeopatické čípky, jež obsahují pouze léčivé rostliny a minerální látky. Veškeré rostliny, které jsou v přírodním léku Viburcol ® obsaženy, jsou v homeopatickém ředění. Co to znamená? Jsou v léku pouze v takovém množství, aby byly pro tělo prospěšné a nijak mu neublížily. Viburcol ® čípky nemají nežádoucí účinky a je možné je kombinovat s jinými léky.

Přírodní lék do každé domácí lékárničky

Viburcol ® je vhodnou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem ulevit od obtíží bez chemie. Tento přírodní lék k zavádění do konečníku, který obsahuje například heřmánek pravý, koniklec luční, jitrocel větší, se vyznačuje velmi šetrnou a jednoduchou aplikací. Děti od prvního dne do šesti měsíců mohou užívat jeden čípek dvakrát denně a děti od šesti měsíců jeden čípek třikrát denně. Viburcol ® lze kombinovat s jinými léky, například s antipyretiky u teploty nad 38 °C.

pegaso ® BABY – Doplněk stravy.

PEGASO ® BABY

Probiotika jsou spojená s řadou prospěšných funkcí, a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Podle řady odborníků je ideální probiotika doplňovat již od narození. Po porodu je totiž miminko vystavené enormnímu působení nových faktorů, a to včetně patogenů a nežádoucích vlivů. Ještě důležitější jsou probiotika u předčasně narozených miminek a miminek narozených císařským řezem. Pro nejmenší děti již od narození jsou určeny dětské kapky pegaso ® BABY, které díky svému složení podporují růst správné střevní mikroflóry a mají vliv i na správnou činnost zažívacího traktu a vedou ke snížení nadměrného nadýmání.

Probiotika s obsahem kmenů Lactobacillus reuteri a Lactobacillus acidophilus

Probiotika pro děti pegaso ® BABY jsou založeny na přátelských bakteriálních kmenech Lactobacillus reuteri a Lactobacillus acidophilus, které jsou přirozenou složkou mateřského mléka. Přípravek obsahuje také heřmánkový a olivový olej. Heřmánkový olej je tradičně vyhledávaný pro své protizánětlivé, uklidňující a relaxační účinky. Díky svým účinkům přináší úlevu při problémech s trávicím systémem, a to včetně novorozenecké koliky.

Agnucaston ® je lék k vnitřnímu užití s obsahem extraktu z drmkových plodů. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

AGNUCASTON ®

S nepravidelným menstruačním cyklem se v současné době potýká velké procento žen. Trápí tento problém i Vás? Nebo plánujete těhotenství, ale stále se nedaří a Vy jste pod čím dál tím větším stresem? Na pomoc přichází přírodní nehormonální lék Agnucaston ®, který se používá při nepravidelném menstruačním cyklu. Vzhledem k tomu, že je regulací cyklu možné příznivé ovlivnit plodnost žen, je vhodný i pro ženy, které plánují otěhotnět. Vhodnou volbou je také při premenstruačním syndromu spojeném s psychickou nevyrovnaností, bolestmi hlavy nebo otoky v oblasti obličeje, nohou a rukou.

Přírodní nehormonální lék s obsahem extraktu z drmkových plodů

Lék Agnucaston ® je založený na účinné přírodní složce, kterou je suchý extrakt z drmkových plodů. Jedná se o tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný k dosažení úlevy od potíží spojených s nepravidelným menstruačním cyklem a premenstruačním syndromem, který se dostavuje několik dní před očekávanou menstruací. Výhodou léku Agnucaston ® je, že stačí užívat jednu tabletu denně.

Další článek