Skip to main content
Domovská stránka » Zdraví rodiny » ČISTÝ VZDUCH PRO VAŠE DÍTĚ, AŤ JSTE KDEKOLI
ADVERTORIAL

Se znečištěným ovzduším se potýká většina rodin žijících ve velkých městech po celém světě. Nejzranitelnější jsou vůči jeho škodlivým vlivům nejmenší děti – nejen proto, že jsou blíže k výfukům aut, ale také proto, že se jejich plíce teprve vyvíjí.


EPA filtr extrahuje ze vzduchu 85–90 % škodlivých částic.

Thule Shine Air Purifier Canopy zajistí, že bude vaše dítě dýchat čistější vzduch, a to i v srdci rušného města. Jedná se o příslušenství pro nový kočárek Thule Shine, který umožňuje rodičům pohodlně prozkoumávat město spolu s jejich ratolestí. Lehký, kompaktní a snadno ovladatelný design kočárku je ideální pro manévrování v městské džungli a poskytuje všestranné pohodlí pro rodiče i dítě.

Inovativní technologie

Integrovaný systém čištění vzduchu využívá technologii vyvinutou odborníky pro vytvoření jemného vánku vyčištěného vzduchu proudícího kolem vašeho dítěte. Vzduch se vymění několikrát za minutu tak, aby byl zajištěn dostatek čistého vzduchu pro každý nádech. Vyčištěný vzduch si v podstatě vezete s sebou – ať jste kdekoli. Stříška navíc perfektně sedí jak na korbičce Thule Shine pro novorozence, tak na sedačce pro starší děti, takže ji lze používat od narození až po batolecí věk.

FOTO: THULE

„Thule Shine Air Purifier Canopy je průkopnickou inovací pro děti. Její výjimečnost ale spočívá v používání osvědčené a spolehlivé technologie čištění vzduchu. EPA filtry jsou extrémně účinné při zachycování škodlivých znečišťujících částic – tímto způsobem můžete zaručit, že vaše dítě bude vždy dýchat čistý vzduch,“ říká Sara Berggren, mezinárodní produktová manažerka.

FOTO: THULE

Spolehlivé čištění vzduchu

Thule Shine Air Purifier Canopy využívá vysoce účinný a spolehlivý EPA filtr, který extrahuje ze vzduchu 85–90 % škodlivých částic a také viry, bakterie, pyl.

Tichá a vzdušná

Stříška je částečně otevřená a vzdušná, aby se novorozenci i batolata cítili pohodlně, zatímco velmi jemné a tiché proudění vzduchu jim zajišťuje ničím nerušený spánek.

Připojuje se k Thule App

Doprovodná aplikace měří kvalitu vzduchu uvnitř stříšky, poskytuje informace o kvalitě vzduchu v okolí a upozorní, když je čas vyměnit filtr.

Next article