Domovská stránka » Zdraví rodiny » INKONTINENCE? SPOLEHLIVÉ A EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ EXISTUJE!
ADVERTORIAL

Když se řekne inkontinence, málokomu se vybaví svaly pánevního dna. Přitom to jsou přesně ty svaly, na kterých závisí, zda vás inkontinence bude trápit, nebo ne. Že se vám nemusí tyto potíže vyhnout, dokládají průzkumy, podle kterých se s občasnou inkontinencí během života potýká až 50 % žen. Na vině většinou bývá právě povolené svalstvo pánevního dna.


Možná už správně tušíte, že když svaly pánevního dna posílíte, inkontinenci buď předejdete nebo se jí zcela zbavíte. Posílením svalů pánevního dna totiž vyřešíte příčinu inkontinence a nebudete se muset zabývat jejími důsledky. Tedy žádné zbytečné a drahé inkontinenční vložky či kalhotky.

FOTO: Intimfitness.cz

Jak svaly pánevního dna posílit? Máme pro vás odpověď: K efektivnímu posilování pánevního dna slouží unikátní pulzující kuličky BOOM Victoria. Nenechte inkontinenci ovlivnit kvalitu vašeho života!

Prevence inkontinence i skvělý pomocník po porodu

Ať už se s inkontinencí potýkáte nebo jí chcete předcházet, kuličky BOOM Victoria vás v tomto ohledu nezklamou. Stačí je používat pouhých 15 minut denně a inkontinence zpravidla začne ustupovat už do 14 dnů. Pravidelné používání také zvyšuje pravděpodobnost, že se vás inkontinence nikdy týkat nebude.

Kromě toho jsou kuličky BOOM Victoria vhodné i pro ženy po porodu, u kterých bývá pánevní dno často povolené. Vzhledem k možným kontraindikacím byste se před nákupem této pomůcky měli poradit s gynekologem nebo jiným odborníkem.

Vy odpočíváte, kuličky BOOM Victoria pracují za vás

Kuličky BOOM Victoria fungují na podobném principu jako známé Venušiny kuličky. Ty mají stejně jako kuličky BOOM Victoria podobu duté větší kuličky, ve které je menší, zpravidla kovová a těžší kulička. Existuje mezi nimi ale zásadní rozdíl.

Zatímco běžné Venušiny kuličky posilují pánevní dno pouze ve chvíli, kdy se hýbete, kuličky BOOM Victoria pánevní dno posilují, i když zrovna odpočíváte. Zásluhu na tom má magnetická energie, která vnitřní kuličkou pohybuje místo vás. K posilování pánevního dna tak dochází, i když zrovna ležíte na gauči a sledujete oblíbený seriál. A protože si po cvičení zasloužíte relaxaci, kuličky BOOM Victoria nabízejí i několik vibračních programů, které můžete jednoduše ovládat dálkovým ovladačem.


Co kuličky BOOM Victoria dokáží:

  • Posilují svaly pánevního dna.
  • Cvičí za vás.
  • Po cvičení vás zrelaxují.
  • Stačí 15 minut denně.

Fakta o kuličkách BOOM Victoria:

  • Mají atest Státního zdravotního ústavu.
  • Jsou vodotěsné.
  • Snadno se zavádějí i vyjímají.
  • Jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu.
Další článek