Domovská stránka » Zdraví rodiny » ONEMANSHOW FOUNDATION POMÁHÁ LIDEM V TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ SITUACI
Zdraví rodiny

ONEMANSHOW FOUNDATION POMÁHÁ LIDEM V TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ SITUACI

Ve spolupráci s:
FOTO: archiv OMS Foundation
Ve spolupráci s:
FOTO: archiv OMS Foundation

Řada známých českých celebrit využívá svou slávu pro dobrou věc. Výjimkou není ani Kamil Bartošek, známý jako Kazma Kazmitch, který stojí za vznikem jedné z největších show na českém internetu ONEMANSHOW.


Lidem nepomáhá jen tím, že vnáší humor do všedních dní, ale také prostřednictvím Nadačního fondu ONEMANSHOW Foundation, jehož cílem je pomáhat lidem v tíživých životních situacích.

Miliony pro lidi s těžkým soudem

V České republice by se dnes našel asi jen málokdo, kdo se nesetkal s internetovým fenoménem ONEMANSHOW. A právě vědomí toho, jak je značka mediálně silná a jak obrovské množství lidí dokáže na sociálních sítích oslovit, vedlo k rozhodnutí pomáhat tam, kde je třeba. ONEMANSHOW Foundation již pomohla řadě lidí v reálných životních situacích a zaměřuje se také na osvětové kampaně o problémech, o nichž se dostatečně nemluví.

Osvětová kampaň o onemocnění ALS (Amyotrofická laterární skleróza)

V současné době se Nadační fond ONEMANSHOW Foundation ve spolupráci s organizací ALSA z.s. zaměřil na podporu osob se zákeřným a nevyléčitelným onemocněním ALS. To, jak se s tímto onemocněním žije, přibližují krátké video medailonky s příběhy lidí, kteří s touto nemocí bojují.

Projekt 1/10: Pomoc pro oběti dopravních nehod

Dalším z projektů Nadačního fondu ONEMANSHOW Foundation je osvětová kampaň 1/10, jež vznikla ve spolupráci s Ministerstvem dopravy, organizací BESIP a organizací Červený kříž. Tento projekt se dotýká problematiky dopravních nehod a snaží se ukázat široké veřejnosti, jak zásadní je zastavit u dopravní nehody a pomoci. V rámci programu mohou lidí, které se prokazatelně stali oběťmi dopravní nehody s přetrvávajícími následky, využít přímou pomoc.


O Kamilovi Bartoškovi

  • Je internetový producent, moderátor a influencer známý jako Kazma.
  • Jako producent a moderátor pořadu ONEMANSHOW vysílaný internetovou televizí Stream.cz působí od roku 2008.
  • Od roku 2015 produkuje pod záštitou OMS Production velkolepé projekty, jež mají mnohdy mezinárodní přesah.
Další článek