Skip to main content
Domovská stránka » Zdraví rodiny » ÚČINNÉ ŘEŠENÍ ÚNAVY I BOLESTÍ KLOUBŮ
koňská mast

ÚČINNÉ ŘEŠENÍ ÚNAVY I BOLESTÍ KLOUBŮ

Zdroj: Adobe Stock

Analýza Global Burden of Disease Study ukázala, že více než 95 % populace trpí nějakým typem zdravotního problému. Z toho se zhruba třetina lidí potýká s více než pěti různými onemocněními. Zdravotní obtíže se tak nevyhnou takřka nikomu z nás, k těm nejčastějším patří únava, brnění končetin a bolesti kloubů a svalů. Jak svůj zdravotní stav zlepšit?

Asi jen málokdo z nás se v průběhu života zcela vyhnul bolestem hlavy, únavě nebo svalovým křečím. Pokud se ale s těmito obtížemi potýkáte dlouhodobě nebo opakovaně, je dobré zpozornět. Jednou z možných příčin těchto problémů je deficit hořčíku, kterým podle posledních průzkumů trpí až 30 % populace. Hořčík má podle odborníků zcela zásadní vliv na náš život, účastní se totiž tří set tělesných reakcí. Nízká hladina hořčíku se může projevovat křečemi, únavou a depresivní náladou. Je však třeba dodat, že může přispět i k rozvoji mnohem závažnějších onemocnění.

Kvalitní hořčík si nedokážeme sami vyrobit, proto ho musíme tělu dodávat. Většina Čechů však volí nejprodávanější formu hořčíku, kterou je běžný „oxid hořčíku“ s velmi nízkou vstřebatelností, konkrétně jen okolo 5–10 %. Řada lidí tak při jeho užívání nepociťuje zlepšení příznaků. Co s tím? Zvolit chelátové formy hořčíku, jejichž vstřebatelnost dosahuje až 80 %.

TIP: Hořčík Ultimate Magnesium Complex >
magnesium
Zdroj: archiv SwissMedicus

Optimálně vyvážené druhy chelátových forem hořčíku s vysokou mírou vstřebatelnosti přináší unikátní hořčíková směs Ultimate Magnesium Complex Day & Night Formula značky SwissMedicus® doplněná o extrakty bylin a jiných aktivních látek. Tento komplex je pro optimální efekt rozdělený do dvou fází působení, a to přes den a přes noc. 

TIP: Originální Koňská mast se včelím jedem >
koňská mast
Zdroj: archiv SwissMedicus

Ať už se potýkáte se ztuhlými a bolavými klouby, namoženými svaly, ztuhlou šíjí, oteklými nohami nebo naraženými kostmi, od nepříjemných pocitů vám účinně uleví Koňská mast se včelím jedem značky SwissMedicus®. Jedná se o unikátní produkt, který spojuje účinky 25 druhů bylin a včelího jedu – přírodní složky, která je při terapiích používaná jako přírodní anestetikum při bolestech kloubů, svalů a páteře.


Zdroje:
https://www.sciencedaily.com/releases/2015/06/150608081753.htm
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/horcik-zdravi-zdenek-zadak-nemoc-telo.A230104_134958_zdravi_javu
https://www.healthyagingpoll.org/reports-more/report/arthritis-and-joint-pain

Next article