Skip to main content
Domovská stránka » Zdravý nový rok » Calo-Pet®: ENERGIE V TUBĚ NEJEN PRO AKTIVNÍ PSY
ADVERTORIAL

Zima je tu. Jestli bude krátká nebo dlouhá, teplá, chladná nebo mrazivá, to se ještě ukáže. Ať už bude, jaká chce, my se svým psem ven musíme. Ano, musíme, i když prší nebo sněží. On to potřebuje! Jak může nejlépe po náročné zimní procházce doplnit energii, vitamíny a minerály?


Většina psů miluje pobyt venku a někteří to mají přímo v „popisu práce“. Tedy psi saňoví nebo lovečtí. Ale i malí „gaučáci“ si umějí pohyb venku a ve sněhu pořádně užít. A když máme pochybnosti, můžeme jim dát obleček. Po procházce na prosolených chodnících také nikdy nezapomeňte na péči o tlapky. Přinejmenším je omyjte vodou.

Vydatné, zdravé a pohodlné doplnění energie

Při delším pobytu venku máme samozřejmě všichni velký výdej energie a potřebujeme ji rychle doplnit. Polárníci k tomu tradičně používají čokoládu – pochoutku s vysokým obsahem tuku a sacharidů. Psům a kočkám čokoláda škodí, tu jim dát nesmíme. Proto jim nabídněte Calo-Pet®, tedy energetickou bombu v pastě. Obsahuje rybí a sójový olej a také omega-3 a 6 nenasycené mastné kyseliny. Mezi důležité složky pasty navíc patří slad, třtinová melasa a glukózový sirup, které psům dodávají velké množství rychle využitelné energie. A ke správnému fungování metabolismu přispěje i obsah vitamínů A, D3, E, B1, B2, B6, B12, stejně jako jód, železo, mangan a hořčík.

Sacharidy jsou vždy nejrychlejším zdrojem energie a tuky zase zdrojem nejvydatnějším. Jeden gram tuku dodá tolik energie jako dva gramy cukru, jen o něco pomaleji. Vitamíny jsou katalyzátorem, který přeměnu potravy na energii uskuteční. Calo-Pet® vašemu mazlíčkovi dodá vše potřebné, což je praktické a pohodlné.

Produkt pro aktivní psy i fenky po porodu

Calo-Pet® jistě ocení majitelé loveckých psů a musheři (řidiči psích spřežení) a vlastně všichni, kdo tráví se svým psem delší dobu aktivně venku. Zdroj energie a vitamínů se může hodit i jindy, například po úrazech a větších operacích, při nechutenství nebo u zvířat podvyživených a zanedbaných.

A stejně užitečný bude pro fenky a kočky po porodu a při kojení mláďat. Calo-Pet® je zkrátka koncentrovaná energie a vitamíny v tubě. Až se budete chystat na zimní procházku nebo na běžky, přibalte ji do batohu. Váš parťák to ocení.

Next article