Skip to main content
Domovská stránka » Zdravý nový rok » IVETA KINDLMANOVÁ: JEN DÍKY SPRÁVNĚ ROZVRŽENÉMU ČASU SI ČLOVĚK UDRŽÍ ČISTOU HLAVU
Zdravý nový rok

IVETA KINDLMANOVÁ: JEN DÍKY SPRÁVNĚ ROZVRŽENÉMU ČASU SI ČLOVĚK UDRŽÍ ČISTOU HLAVU

FOTO: archiv IK

Modelka, tanečnice a influencerka Iveta Kindlmanová pečuje o své zdraví i zdraví svého domácího mazlíčka, fenky Dixi, díky dodržování zásad zdravého životního stylu. Blíže nám své tipy v péči o zdraví popsala v následujícím rozhovoru. 

IVETA KINDLMANOVÁ

modelka

Mít domácího mazlíčka je radost, ale také zodpovědnost. Podle čeho si vybíráte krmivo pro Dixi? Jaká kritéria jsou pro vás nejdůležitější?

Při výběru krmiva pro Dixi navštěvujeme naše oblíbený zverimex, kde jsme objevili široký sortiment kvalitních granulí. Odborníci v obchodě nám vždy skvěle poradí při výběru, zejména ohledně možných alergií, což je pro nás klíčové. Díky jejich znalostem máme jistotu, že Dixi dostává krmivo odpovídající nejen jejím chutím, ale i potřebám a zdravotním omezením. A to nám pomáhá pečovat nejen o její spokojenost, ale i zdraví.

Krmíte spíše granulemi, konzervami nebo různě kombinujete? Má Dixi oblíbený typ pamlsku?

Dixi je stravována kombinací kvalitních granulí a konzerv tak, abychom jí zajistili různorodou a vyváženou stravu. Co se týče pamlsků, má ráda různé druhy, zejména ty s intenzivní chutí masa. Aby byla její strava co nejpestřejší, přidáváme do jídelníčku také čerstvou zeleninu a občas ji potěšíme jídlem, které jí připravíme sami, například kuře s rýží. Tím se snažíme zajistit, aby měla nejen chutnou, ale i vysoce kvalitní stravu.

Jak ráda trávíte svůj volný čas?

Svůj volný čas trávím převážně s přítelem. Máme rádi dlouhé procházky s Dixinkou, relaxaci v sauně, hraní deskových her nebo čas strávený s přáteli u dobrého jídla a pití. Také rádi cestujeme a objevujeme nová místa.

Máte nějaký tip, jak si udržet balanc mezi prací, sportem a relaxem?

Podle mého názoru je klíčové efektivní plánování těchto aktivit a znalost svého těla. Jen díky správně rozvrženému času na jednotlivé aktivity si člověk udrží dobrou kondici a čistou hlavu po pracovním vypětí.

V zimě trpí mnoho lidí nachlazením či různými respiračními onemocněními, našla jste si osvědčený způsob prevence?

V zimním období navyšuji dávky vitamínů, které beru po celý rok. Imunitu se snažím podpořit lipozomálním vitamínem C, vitamínem D3, K2 a zinkem. Také se pravidelně otužuji a samozřejmě se správně oblékám.

Next article