Domovská stránka » Ženské zdraví » NEPLODNOST VS. KVALITA ŽIVOTA
ADVERTORIAL

Neúspěšná snaha o početí je velmi náročná pro psychiku. Jde o bludný kruh, kdy psychická nepohoda negativně ovlivňuje plodnost. Prvním krokem ke zlepšení je rozhodnutí situaci řešit. Následuje volba pracoviště, kterému budete věřit, a konečně definitivním řešením je těhotenství a porod zdravého potomka. První krok je na Vás, v ostatních jsme zde, abychom Vás podpořili.

Souvisí neplodnost s věkem?

Všechna vajíčka, která má žena pro svoji reprodukci v průběhu života k dispozici, jsou ve vaječnících již po narození, žádná nová nevznikají. Pokles plodnosti jednoznačně vidíme od 35 let, po čtyřicítce již bývá početí problémem. Proto doporučujeme řešit neúspěšnou snahu o početí dříve než později.

Kolik stojí léčba a hradí ji pojišťovny?

Vyšetřovací postupy a základní léčbu kryje prakticky kompletně zdravotní pojištění, spoluúčast se pohybuje v řádu stovek korun. Jinak je tomu u léčby pomoci IVF. Tu hradí pojišťovny z podstatné části, v řádu desítek i stovek tisíc korun, k dosažení maximálního efektu léčby je ale často vhodné užít laboratorní metodiky, kterou pojištění nekryje.

Proč GEST?

Přistupujeme ke každému páru individuálně, vytváříme osobní plán léčby s cílem co nejrychlejšího otěhotnění. Při tom ale zohledňujeme přání páru, jakým léčebným postupům dává přednost, jaké má nároky a potřeby. Téměř polovině párů dokážeme pomoci bez zařazení do programu IVF.

Pacientům nabízíme komplexní služby od diagnostiky a léčby neplodnosti až po specializovaná vyšetření v těhotenství, garantujeme vysokou odbornou erudici našich pracovníků opřenou o 25letou zkušenost a špičkové technické vybavení.

Dosahujeme nadprůměrné úspěšnosti léčby.

MUDr. Jan Šulc
garant IVF,
zkušený lékař s 28 letou praxí v oboru gynekologie a reprodukční medicíny,
IVF Gest Praha, člen slupiny Nextclinics.

Další článek