Domovská stránka » Ženské zdraví » PŘI ZVĚTŠENÍ PRSOU MYSLETE NA SVOJE ZDRAVÍ
Ženské zdraví

PŘI ZVĚTŠENÍ PRSOU MYSLETE NA SVOJE ZDRAVÍ

Tvar a velikost prsou hrají v životě každé ženy důležitou roli. Pokud se žena rozhodne podstoupit zvětšení prsou, obvykle věnuje velkou pozornost výběru prsních implantátů. A je třeba brát v úvahu nejen velikost, ale především kvalitu a bezpečnost prsních implantátů.

Co hraje roli v minimalizaci komplikací po zvětšení prsou?

Nejzásadnější roli hrají tři faktory: naplánování správného operačního postupu, výběr pro pacientku nejvhodnějšího a nejbezpečnějšího typu implantátů a bezchybné provedení samotné operace.

Moderní hladké povrchy implantátů jsou vyvinuté do nejmenšího detailu a ve srovnání s tradičními hladkými, mikro-texturovanými a makro-texturovanými implantáty mají nižší riziko rozvoje tuhé, někdy bolestivé a deformující kapsuly, tedy tzv. kapsulární kontraktury.

Implantáty Motiva jsou vybaveny inovativním mikrotexturovaným (SmoothSilk) povrchem, který se podle ISO-14607:2018 klasifikuje jako hladký. Podle klinických studií implantát dokonale přilne k prsní tkáni a brání jeho protržení, vzniku kapsulární kontraktury nebo pozdního seromu. Zároveň si zachovává maximální biokompatibilitu. Je proto dobře přijímán tělem ženy a nezpůsobuje záněty okolní tkáně. Dle výzkumů vyplývá, že míra pooperačních komplikací s implantáty Motiva se dlouhodobě drží pod 1 %. Implantáty Motiva byly vyvinuty především pro zachování maximální bezpečnosti pro klientky. I Vy při výběru vhodných implantátů myslete především na svoje zdaví!

Více informací na: www.chciprsa.cz

Další článek