Domovská stránka » Zralé ženy » ZATOČTE S KILY I PŘEBYTEČNOU VODOU V TĚLE
ADVERTORIAL

Podle průzkumů je se svou váhou spokojeno jen zhruba 30 % lidí. Patříte k většině populace, která touží dosáhnout nižší hmotnosti? Poradíme vám, na co se zaměřit. 

Příčinou vyšší váhy může být zadržování vody v těle

Přibrali jste několik kilogramů a nedaří se vám zhubnout? Lidský organismus je zhruba z 60 % tvořený vodou, pokud však podíl vody v organismu přesáhne zdravou hranici, může se to projevit vyšší hmotností, otoky končetin, nafouklým břichem nebo celulitidou.

Jak poznat, že je příčinou několika kilogramů navíc voda? Prvním vodítkem může být obtížné hubnutí navzdory snahám o snížení kalorického příjmu a nevysvětlitelný hmotnostní přírůstek během krátké doby. 

Jak odstranit přebytečnou vodu z těla? 

Pokud bojujete se zadržováním vody v těle, zkuste omezit potraviny, které obsahují velké množství soli, dbejte na pravidelný pitný režim a jezte dostatek zeleniny a potravin obsahujících vlákninu.

Pomoci vám můžou také některé doplňky stravy, například KILOSTOP BALANCE, který pomáhá nejen k odstranění přebytečné vody z organismu, ale podporuje také hubnutí a detoxikaci organismu

Přírodní složky, které při hubnutí oceníte 

Základem pro udržení nebo redukci váhy je bezesporu kvalitní, pestrá strava a pravidelný pohyb. Výsledky ale můžete podpořit také několika přírodními složkami, jako je spirulina, kopřiva, zelený čaj nebo mladý zelený ječmen.

Sladkovodní řasa spirulina obsahuje velké množství minerálů, vitamínů a aktivních enzymů a napomáhá rozproudit metabolismus. Kopřiva dvoudomá mimo jiné podporuje vylučování vody z organismu. Ke kontrole hmotnosti přispívá i zelený čaj, jenž napomáhá také k normální hladině glukózy a cholesterolu v krvi. Při hubnutí se osvědčil i mladý zelený ječmen ceněný pro své detoxikační účinky. 

Kontrola hmotnosti ve vašich rukou 

Přípravek KILOSTOP BALANCE obsahuje jedinečnou kombinaci čtyř výše uvedených a šesti dalších složek, díky kterým podporuje spalování a metabolismus cukrů a tuků, činnost trávicího traktu, detoxikaci a odvodnění.

Výhodou tohoto přípravku je i možnost individuálních programů užívání, tedy dávkování dle toho, jakého efektu chcete dosáhnout, zvolit lze například intenzivní redukční program, anti-yo-yo program, sport program, detoxikační program nebo program odkyselení. 


O KILOSTOP BALANCE

  • Unikátní spojení kontroly hmotnosti, detoxikace a odvodnění
  • Obsahuje cenné vitamíny, minerály a fytonutrienty
  • Mimo jiné přispívá k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů 
Další článek