Domovská stránka » Věnováno ženám » MARTINA PÁRTLOVÁ: ODJAKŽIVA JSEM CHTĚLA RODINU
Děti

MARTINA PÁRTLOVÁ: ODJAKŽIVA JSEM CHTĚLA RODINU

Foto: Martina Pártlová | Zdroj: Daniel Čáha

Českou zpěvačku a moderátorku Evropy 2 Martinu Pártlovou jistě není třeba dlouze představovat. Kromě zpěvu je Martina také jednou z tváří zábavného pořadu 3v1, který tvoří společně s Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou. Momentálně se připravuje na novou roli – a sice roli mateřskou.

Byla jste odjakživa rodinný typ?

Nevím, co tím úplně přesně myslíte, ale jestli se ptáte, zda jsem chtěla odjakživa rodinu, tak ano. Vždycky jsem si přála mít velkou rodinu, ale neměla jsem to tak, že bych po tom prahla už od osmnácti a ve třiceti měla neutuchající mateřské touhy. Dlouhou dobu to pro mě nebyl ten správný čas. Ten přišel až teď. Teď je teprve všechno tak, jak má být.

Co se změní ve Vašem životě s příchodem prvního dítěte?

Myslím, že úplně všechno. Doteď jsem byla zvyklá starat se jen sama o sebe a pokud jsem chtěla někam jet nebo něco dělat, kromě přítele jsem nemusela brát ohledy téměř na nikoho a na nic. Už tu nebudu sama a poprvé v životě zažiju nejen bezpodmínečnou lásku, ale taky obrovský strach.

Jak se o sebe staráte?

Popravdě se o sebe teď moc nestarám, tedy co se tyče nějaké zdravé stravy, cvičení a podobně. Bohužel jsem v těhotenství zlenivěla a běžecký pás, který jsem si pořídila, stojí zatím netknutý.

Zvažovala jste možnost prenatální diagnostiky?

Ano, prenatální diagnostiku jsem nakonec podstoupila. Chtěla jsem mít 100% jistotu, že je všechno tak, jak má být.

Jak to probíhalo?

Měla jsem z toho strach, přece jen to, že vám píchnou jehlou do břicha, není nic moc, ale dá se to vydržet. Nakonec to proběhlo v klidu. Hlavně mi spadl kámen ze srdce, když mi řekli, že je všechno v pořádku.

Další článek